Krótkie podsumowanie Konferencji Jakości Energii Elektrycznej 2017

Krótkie podsumowanie Konferencji Jakości Energii Elektrycznej 2017

zdjecie1
zdjecie2
zdjecie3
zdjecie4
zdjecie1
zdjecie2
zdjecie3
zdjecie4

1

Firma ASTAT sp. z o.o. Dział Jakości Energii chciałaby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom III Konferencji JEE, która odbyła się w pałacu w Turznie a w szczególności wykładowcom, którzy swoim wysokim poziomem wystąpień przyczynili się do sukcesu i pozytywnych opinii.

Zaproponowana w poprzednich latach formuła konferencji została w tym roku poszerzona o część związaną z przeprowadzeniem egzaminu Leonardo na uprawnienia „Specjalista ds. jakości energii elektrycznej”. Do egzaminu przystąpiło 6 osób. Ze względu na duże zainteresowanie w przyszłym roku również przewidujemy przeprowadzenie tego egzaminu.

Pragniemy podziękować Panu profesorowi Zbigniewowi Hanzelce oraz pozostałym pracownikom Katedry za przeprowadzenie tego egzaminu i ogromny wkład pracy włożony przy jego obsłudze.

Przedstawiony zakres tematyczny wykładów pragniemy w kolejnych edycjach poszerzać o sugestie naszych uczestników, między innymi zwiększymy ilość wykładów opisujących metody lokalizacji źródła i przyczyny zakłóceń oraz wprowadzimy część związaną z aktualnymi przepisami i regulacjami prawnymi. Ważnym, lecz nie omówionym tematem jest wpływ odnawialnych źródeł energii na pracę sieci elektroenergetycznej nn.

Na kolejnej przyszłorocznej konferencji omawiać będziemy szczegółowo zagadnienia związane z pomiarami i metodami lokalizacji zakłóceń.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA IV EDYCJĘ KONFERENCJI JEE PLANOWANĄ NA PAŹDZIERNIK 2018!

sliczny_baner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>