Nowe serie filtrów: FN 3287 i FN 3288

filtry Schaffner

Schaffner, międzynarodowy lider w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej i jakości energii, wprowadza nowe serie filtrów FN 3287 i FN 3288 przeznaczone do napędów silnikowych, układów napędowych i wielu innych aplikacji z przetwornicami energii.

Budowa tych filtrów oparta jest o nową konstrukcję, umożliwiającą znaczną redukcję zajmowanego miejsca i pozwalającą na zintegrowanie złącz w obudowie tak, aby filtr tworzył prostą i kompaktową bryłę.

Filtry serii FN 3287 i FN 3288 oferują najnowocześniejszy sposób tłumienia zakłóceń elektromagnetycznych w oparciu o innowacyjną topologię filtrów. Pomagają w zapewnieniu zgodności z limitami klasy C2 lub nawet C1.

Dodatkowo, wąska obudowa książkowa umożliwia wygodną i zajmującą niewiele miejsca instalację obok falowników, przetwornic lub napędów silnikowy.

Nowe serie FN 3287 i FN 3288 to bardzo kompaktowe rozwiązania o szerokim zastosowaniu i zakresie prądowym od 10 do 160 A. Zapewniają tłumienie na poziomie standardowym lub o podwyższonym stopniu, a także spełniają wymagania aplikacji dla niskiego prądu upływu. Kompaktowe filtry są przeznaczone do najbardziej różnorodnych zastosowań na całym świecie, w tym do maszyn i obrabiarek

Filtry FN 3288 HV o mocy do 160 A mają zastosowanie w sieci dystrybucyjnych 690 V AC. Filtry FN 3288IT i FN 3288HVIT do 160 A spełniają specjalne wymagania dla sieci typu IT. Wersja filtra o niskim prądzie upływu pomaga spełnić restrykcyjne wymagania (<3,5 mA) w zakresie ograniczenia prądu upływu.

Typowe zastosowania:

  • Trójfazowe napędy oraz układy napędowe o zmiennej prędkości
  • Obrabiarki i osprzęt maszyn
  • Sieci typu IT (FN 3288 IT i FN 3288 HVIT)
  • Urządzenia do konwersji energii (falowniki, konwertery)
  • Sprzęt do automatyzacji procesów
  • Trójfazowe zasilacze
  • Aplikacje wymagające niskiego prądu upływu

Wszystkie modele posiadają certyfikaty CE, UL i ENEC i są zgodne z dyrektywą RoHS.

dopuszczenia
 
www redirection  Sprawdź pełną ofertę filtrów >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>