Szwajcarska jakość i dobra cena? To możliwe

Szwajcarska jakość i dobra cena? To możliwe!

Astat logo


W ramach akcji ,,Produkt Tygodnia” oferowaliśmy już szynę montażową DIN i korytko kablowe – podstawowe elementy pozwalające rozplanować komponenty i zachować porządek w szafie sterowniczej. W tym tygodniu proponujemy urządzenie które również pomaga w utrzymaniu porządku ale nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zadaniem naszego „Produktu Tygodnia” jest sterowanie i przekazywanie sygnału. Oczywiście, chodzi nam o Przekaźnik.

Firma ASTAT jest dystrybutorem rozwiązań automatyki przemysłowej szwajcarskiego producenta COMAT RELECO. Produkty oferowane przez tę firmę cechuje bardzo wysoka jakość i precyzja wykonań. W jego ofercie znajdują się przekaźniki interfejsowe, przekaźniki miniaturowe, przekaźniki przemysłowe, przekaźniki czasowe oraz nadzorcze.

Szukasz przekaźnika łączącego szwajcarską jakość i dobrą cenę? Nasz produkt tygodnia to rozwiązanie dla Ciebie! Osoby chcące sprawdzić jakość szwajcarskich przekaźników zapraszamy do skorzystania z promocji. Sprawdź szczegóły akcji ,,Produkt tygodnia”


UWAGA! Produkty zmieniają się co tydzień więc nie przegap okazji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>