Zakończyliśmy cykl szkoleń „Wtorki z jakością energii”

Zakończyliśmy cykl szkoleń „Wtorki z jakością energii”

6 czerwca br. we Wrocławiu, odbyło się ostatnie szkolenie z cyklu „Wtorki z jakością energii”. W tym roku cykl gościł w Poznaniu, Warszawie, Gliwicach, Rurzycy, Łodzi i Wrocławiu. W szkoleniach uczestniczyło ponad 100 inżynierów z zakładów produkcyjnych i energetycznych.

W trakcie szkoleń toczyły się liczne dyskusje, które stały się okazją do wysłuchania opinii specjalistów i poznania najczęstszych problemów związanych z zasilaniem. Wymiana doświadczeń i opinii, zaowocowała rozszerzeniem naszej oferty, która wpisuje się teraz, jeszcze lepiej w Państwa oczekiwania. Celem cyklu było omówienie zagadnień związanych z pomiarami jakości energii i systemami monitoringu. Zaproponowane przez nas rozwiązania wskazały jak wyeliminować problemy w pracy urządzeń, podnieść wydajność produkcji, a tym samym poprawić funkcjonowanie całego zakładu.

Wszystkich z Państwa, zapraszamy do uczestnictwa w III edycji Konferencji Jakość Energii Elektrycznej (11-13.10.2017r., Turzyna k.Torunia). Wykłady poprowadzą przedstawiciele Wyższych Uczelni Technicznych, Zakładów Energetycznych oraz firm zajmujących się pomiarami jakości energii.

Już dziś warto wpisać to wydarzenie do swojego terminarza.

Kontakt z naszymi specjalistami w dziedzinie jakości energii elektrycznej:

Radosław Wiśniewski – Specjalista ds. jakości energii – 664 772 488 – r.wisniewski@astat.com.pl

Anna Hondo – Specjalista ds. jakości energii – 602 755 649 – a.hondo@astat.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>