COSMOTEC STULZ

COSMOTEC STULZ

Szafy i obudowyFirma Cosmotec Stulz od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń, które służą do kontroli temperatury w szafach sterowniczych.

Rozwiązania klimatyzacyjne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Cosmotec Stulz opracowała szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań technicznych zastosowanych w układach klimatyzacji, gwarantujących bezobsługową pracę. Firma oferuje klimatyzatory do szaf sterowniczych montowane na drzwi i ścianę urządzeń sterowniczych seria (Protherm), a także montowane od góry (seria Top). W asortymencie możemy też znaleźć klimatyzatory z serii Slim (montaż na ścianę lub drzwi), zaprojektowane tak by charakteryzowały się, jak najmniejszą głębokością. Klimatyzatory są dostępne zarówno w wersji do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz szafy sterowniczej. Kolejną propozycją firmy są klimatyzatory do montażu na zewnątrz pomieszczenia (seria Protherm Outdoor oraz Predator). Klimatyzatory te są odporne na duże wahania temperatur oraz na warunki atmosferyczne.

W ofercie firmy Cosmotec Stulz znajdują się również wymienniki ciepła: powietrze / powietrze i powietrze / woda. Wymienniki powietrze / powietrze są dostępne zarówno w wersji wewnętrznej, jak i w wersji, gdzie urządzenie sterownicze jest na powietrzu. Urządzenia są bardzo wytrzymałe i zabezpieczone przed korozją. Wymienniki ciepła powietrze / woda są najlepszym rozwiązaniem, jeśli dostępna jest woda z chłodziarki (wodo lodowa). Wymienniki są dostępne zarówno w wersji montowanej na ścianie, w drzwiach, jak i na dachu szafy.

Cosmotec Stulz ma też w swoim asortymencie chłodziarki płynów, które są specjalnie zaprojektowane dla zastosowań przemysłowych. Z ich pomocą można bardzo dokładnie kontrolować i regulować temperaturę chłodzonego płynu / wody.

Ofertę firmy uzupełnia szeroki wybór wentylatorów z filtrem oraz wyciągów dachowych do urządzeń sterowniczych. Są to serie GKV i TB oraz specjalna linia GNV EMC (do zastosowań gdzie ochrona EMI jest konieczna). Wszystkie urządzenia tworzą proste i niedrogie rozwiązania w zakresie chłodzenia i charakteryzują się wysoką wydajnością.

Dostępne certyfikaty: CE, UL Listed, EAC.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Bartłomiej Kocik61 840 47 22b.kocik@astat.pl