Zakres obowiązków:

  • przygotowanie rysunków ofertowych
  • opracowanie oraz wykonanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • student ostatniego roku bądź absolwent studiów technicznych ( preferowane : mechanika, budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka)
  • bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego
  • znajomość i umiejętność pracy w programie CAD (Autocad, Inventor) podstaw programowania CNC
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność planowania czasu
  • skuteczność w działaniu
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę stażową z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • wynagrodzenie stażowe
  • dostęp do specjalistycznego oprogramowania
  • uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienie kwalifikacji zawodowych