Pfannenberg – 10 lat gwarancji

Pfannenberg – 10 lat gwarancji

Firma Pfannenberg oferuje Klientom rozszerzoną gwarancję na okres 10 lat na serie produktów PATROL, PYRA, QUADRO i DS, w skład których wchodzą syreny, lampy błyskowe i LED oraz sygnalizatory optyczno-akustyczne. Okres gwarancyjny rozpoczyna swój bieg w dniu wystawienia faktury i ma zastosowanie na całym świecie.
Jeśli w okresie gwarancyjnym klient zgłosi firmie Pfannenberg wadę objętą gwarancją, Pfannenberg dostarczy nowe lub naprawione urządzenie zastępcze bezpłatnie.

Szczegóły na temat 10-letniej gwarancji dostępne są na stronie Pfannenberg.

Pfannenberg – 10 lat gwarancji

Wszystkie produkty, objęte 10-letnią gwarancją znajdą zastosowanie nawet w najcięższych warunkach otoczenia i w najbardziej wymagających aplikacjach. Cechuje je wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna dzięki stopniom ochrony IP66, IP67 i IK08 (lampy błyskowe i sygnalizatory optyczno-akustyczne). Łatwość instalacji sprawia, że nieprawidłowy montaż jest praktycznie niemożliwy, a jego czas jest ograniczony do minimum. Wyjątkowo wysoka skuteczność i dobre przenikanie przeszkód akustycznych znacznie zmniejszają wymaganą liczbę urządzeń.

Sygnalizatory Pfannenberg znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się jakość i wytrzymałość produktów. Ich niezwykle wysoka wydajność i łatwość montażu pozwoli Państwu znacząco zminimalizować koszty całej aplikacji lub projektu. Liczne certyfikaty i dopuszczenia potwierdzają jakość i skuteczność sygnalizatorów Pfannenberg (UL, EAC, GL, MED, CNBOP, VdS, EN 54-3, EN 54-23).

Zapytaj o produkt: Michał Nowak   61 849 80 07      michal.nowak@astat.pl