Energetab – Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

13–15.09.2022


ZIAD Bielsko-Biała S.A.

Bielsko-Biała

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie „ENERGETAB” to najistotniejsze w Polsce wydarzenie branży energetyki i elektrotechniki. W ich trakcie wystawcy prezentują nowoczesne urządzenia aparaturę i rozwiązania dla przemysłu energetycznego.

Targi dzielą się na części tematyczne dotyczące przemysłu i dystrybucji energii cieplnej i elektrycznej, wytwarzania energii cieplnej i elektrycznej oraz elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Firma ASTAT w trakcie targów prezentuje specjalistyczne rozwiązania dotyczące cewki Petersena, badania jakości energii elektrycznej, kompensacji mocy biernej oraz zarządzania energetycznego i monitoringu zużycia mediów w przemyśle.

Na targach można zapoznać się z bardzo szeroką ofertą produktową firmy. Są to profesjonalne systemy zarządzania kablami oraz ich znakowania. W asortymencie firmy jest też zróżnicowana oferta liczników energetycznych, multimetrów, przekładników niskiego i średniego napięcia, a także analizatorów parametrów sieci. Ponadto firma oferuje duży wybór złączy szczelnych i profesjonalnych złączy przemysłowych.

Astat oferuje pełną gamę komponentów automatyki przemysłowej, szaf i pulpitów sterowniczych oraz profesjonalnych taśm elektroizolacyjnych i ekranujących. Nasi specjaliści z dziedziny kompatybilności elektromagnetycznej mogą zapoznać Państwa z pełną gamą produktów i usług z dziedziny EMC. Firma realizuje zamówienia od projektu do wykonania.

Targi ENERGETAB to miejsce spotkań specjalistów i firm sektora elektroenergetycznego z całego świata. Każdego roku wydarzenie przyciąga dziesiątki tysięcy specjalistów z branży oraz jest idealnym miejscem promocji i budowy wizerunku firmy.