Festiwal Marketingu – Festiwal Marketingu

Festiwal Marketingu

14–15.09.2022


EXPO XXI

Warszawa

Targi FestiwalMarketingu.pl odbywają się w Warszawie w EXPO XXI. W trakcie wydarzenia prezentowane są nowości, pokazy produktów i rozwiązań z branżą reklamy, a także odbywają się szkolenia oraz konferencje.

Wystawcy są powiązani z szeroko pojętym rynkiem reklamy, od dostawców, przez drukarnie, aż po agencje reklamowe. Imprezę odwiedzają osoby ściśle powiązane z branżą, ponieważ dla organizatora ważna jest jakość pozyskiwanych kontaktów przez dostawców, a nie ilość.

Firma ASTAT w trakcie targów prezentuje taśmy samoprzylepne dedykowane m.in. dla branży poligraficznej, reklamowej czy opakowaniowej. Dla poligrafii firma przygotowała specjalistyczną ofertę klejów, filmów klejowych oraz taśm do fotopolimerów.

Astat zaprezentuje na targach szeroką gamę produktów dla branży reklamowej. Będzie można zapoznać się z ofertą specjalnych taśm dwustronnie klejących pleksi, do liter 3D (dibondów), plansz reklamowych czy też banerów. Branża reklamowa jest bardzo szeroka, więc firma ma w ofercie duży asortyment taśm i klejów do wszystkich rodzajów powierzchni. Są zarówno taśmy jedno i dwustronnie klejące. Astat oferuje też usługę produkcji taśm pakowych z nadrukiem w dowolnych kolorach oraz możliwość wykrojów taśm zgodnie z projektem klienta. Nowością w ofercie firmy są stojaki POS (displaye), a także specjalistyczne taśmy do stickerów. Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja online.