RemaExtra – Międzynarodowe Targi Reklamy I Druku

Międzynarodowe Targi Reklamy I Druku

23–25.03.2022


HalaF
StoiskoG13

PTAK Warsaw Expo

Warszawa, Nadarzyn

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays to jedna z najważniejszych imprez na mapie wydarzeń z branży reklamowej. Każdego roku event w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy przyciąga ponad ośmiuset wystawców z Polski i zagranicy.

Bezpłatna rejestracja - zobacz KOD

W trakcie trzydniowego wydarzenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, panującymi trendami oraz mogą poszerzyć wiedzę branżową z dziedziny reklamy i druku. Targi RemaDays to okazja do budowania międzynarodowych relacji czy nowych kontaktów handlowych.

Firma ASTAT w trakcie imprezy prezentuje na swoim stoisku rozwiązania zarówno dla branży reklamowej, jak i dla branży drukarskiej.

Dla branży reklamowej ASTAT ma w ofercie specjalne taśmy dwustronnie klejące do banerów i do dibondów (podświetlane litery 3D) oraz kleje do pleksi i do listew cynowych. Nowością są displaye (stojaki POS), które można dopasować do własnych projektów oraz taśmy do stickerów (woblerów). W asortymencie firmy są też dostępne specjalistyczne kleje do pucharów, medali czy też tabliczek znamionowych.

Dla branży drukarskiej ASTAT przygotował szeroką ofertę klejów, taśm do fotopolimerów, filmy klejowe oraz taśmy na szpulach przemysłowych.

ASTAT ma w swoim asortymencie szeroką gamę różnego rodzaju taśm i klejów do wszystkich rodzajów powierzchni. Są to zarówno taśmy jedno- jak i dwustronnie klejące. Firma ma w ofercie możliwość produkcji taśm pakowych z nadrukiem w dowolnych kolorach (np. z logo firmy), a także produkcji wykrojów z taśm na życzenie klienta i zgodnie z jego projektem.

Udział w targach umożliwia poznanie oczekiwań klientów i dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb rynku.

RemaDays Warsaw to również liczne prelekcje czy szkolenia, dzięki którym można poznać nowoczesne rozwiązania oraz wiedzę wprost od specjalistów z branży.