SALMED – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego

23–25.03.2022


Pawilon3
Stoisko114

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań

Targi sprzętu i wyposażenia medycznego SALMED, to jedno z najistotniejszych wydarzeń sektora medycznego w Polsce, a w ich trakcie prezentowane są innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Ekspozycja gromadzi ponad dwieście firm z trzynastu państw, które demonstrują produkty i usługi, będące wyznacznikiem postępu i dynamicznego rozwoju branży. Oprócz tego jest możliwość sprawdzenia nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, pomiarowego czy systemów zarządzania IT.

Firma ASTAT w trakcie targów prezentuje rozwiązania m.in. producenta Gossen Metrawatt. Na targach będzie można zapoznać się ze specjalistycznymi testerami przeznaczonymi specjalnie do mierzenia bezpieczeństwa aparatury medycznej. Testery te, ze względu na swoje przeznaczenie, charakteryzują się bardzo dużą dokładnością pomiarów i można nimi mierzyć nawet bardzo skomplikowane parametry. Testery te spełniają wszelkie normy dotyczące sprzętu medycznego i wymagań higienicznych.

Wydarzeniu towarzyszą spotkania biznesowe, seminaria, konferencje oraz warsztaty traktujące o aktualnych tematach w branży. Wartość merytoryczna oraz wysoka jakość prezentowanych produktów sprawiają, że targi przyciągają wielu wystawców i odwiedzających.

Nowością targów SALMED będzie strefa startupów medycznych. Zostaną zaprezentowane najbardziej obiecujące startupy, wspierające rozwój współczesnej medycyny na różnych obszarach.