Młodszy Specjalista ds. Jakości i Zarządzania Projektami Doskonalenia

Lokalizacja:
Poznań
ul. Dąbrowskiego 441
Rodzaj stanowiska:
Młodszy Specjalista
Rodzaj pracy:
Stacjonarna
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
  • Tworzenie dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
  • Zbieranie wskaźników oraz mierników procesowych w firmie.
  • Nadzór nad terminowością działań związanych z niezgodnościami.
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów doskonalenia w organizacji - w zakresie tworzenia harmonogramu, zarządzania ryzykiem, zmianami i problemami.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie niepełne wyższe w zakresie zarządzania projektami/jakości,
  • Wiedza z obszaru metodyki zarządzania projektami (szczególnie metodą waterfall),
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • Umiejętność zarządzania zespołami projektowymi,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność identyfikacji i pracy z ryzykiem,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ukończone kursy z zakresu zarządzania projektami,
  • Znajomość programu BlueAnt.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w renomowanej firmie istniejącej na rynku od 30 lat
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Realny wpływ na prowadzone projekty,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Udział w unikatowych i zaawansowanych technologicznie projektach,
  • Wsparcie w trakcie wdrożenia,
  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Brak dress code’u

Parking dla pracowników

Inicjatywy dobroczynne

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Astat Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 441, 60-451 Poznań, nr tel. 61 848 88 71, e-mail mojedane@astat.pl. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy , tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/Pana, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia będą przetwarzane na mocy Kodeksu Pracy (RODO art. 6 ust. 1 lit c), natomiast inne dane, które dobrowolnie wskaże Pani/Pan w dokumentach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeśli w dokumentach rekrutacyjnych zostały zawarte dane wrażliwe, np. dane dotyczące zdrowia, będą one przetwarzane również na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 9 ust. 2 lit. a). Powyższe zgody wyraża Pani/Pan poprzez wyraźne działania jakim jest przesłanie do Administratora dokumentów aplikacyjnych (zgoda konkludentna). Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte po jego zakończeniu. Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie (zgoda wyrażana jest po przez zaznaczenie checkbox). W takim przypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania tej zgody, lecz nie dłużej niż rok. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone dostawcom systemów i usług IT, firmom konsultingowym i doradczym, firmom zajmującym się niszczeniem dokumentacji oraz firmom wspierającym proces rekrutacji, z którymi współpracuje Administrator i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek. W zakresie wynikającym z RODO i z ograniczeniami w nim wskazanymi posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych mieszczącego się przy ulicy Stawki 2 w Warszawie. Więcej informacji dostępnych pod adresem www.uodo.gov.pl. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.