Usługi

Zarządzanie energetyczne

Firma ASTAT zajmuje się profesjonalnym wsparciem w zarządzaniu energią elektryczną i innymi mediami (gaz, woda, sprężone powietrze). Usługi obejmują identyfikację potrzeb przedsiębiorstwa, poprzez pomiary zużycia energii i badanie sprawności urządzeń do analizy wskaźników i propozycji rozwiązań. Nasi specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie efektywności energetycznej, doradzą firmom, które chcą zmniejszyć koszty produkcji oraz zarządzać i optymalizować zużycie energii.

Więcej
Usługi

Wypożyczalnia przyrządów pomiarowych

W naszej wypożyczalni sprzętów pomiarowych mamy dla Państwa specjalistyczne analizatory jakości energii elektrycznej wraz z akcesoriami. W ofercie wypożyczalni są również urządzenia pomiarowe i testery EMC. Jest to doskonała możliwość na uzyskanie żądanych parametrów pomiarowych, bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu i eksploatacji urządzeń czy testerów.

Więcej
Usługi

Usługi z zakresu Kompatybilności Elektromagnetycznej

Dział EMC oferuje usługi pomiarowe, w tym pomiary skuteczności ekranowania, oraz weryfikacji komór bezodbiciowych. Serwisujemy, wzorcujemy i prowadzimy kalibrację systemów i przyrządów pomiarowych EMC.

Więcej
Usługi

Energetyka
i Jakość Energii
Elektrycznej

Firma Astat oferuje usługi pomiarów jakości energii elektrycznej oraz pomiary parametrów sieci. Na podstawie pomiarów dokonujemy na życzenie klienta analizy wyników, a także mamy usługę doboru układów kompensacji mocy biernej.

Więcej
Usługi

Taśmy

Firma Astat wykonuje usługi cięcia, laminowania, przewijania i konfekcji zakupionych u nas taśm. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do produkcji dowolnych wykrojów na taśmie. Na życzenie klienta drukujemy też logo lub spersonalizowany wzór na taśmie.

Więcej
Usługi

Centrum szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe ASTAT organizuje kilkadziesiąt szkoleń rocznie. Są to zarówno szkolenia branżowe, jak i seminaria oraz konferencje. Program szkoleń obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają nasi specjaliści, zajmujący się zawodowo danym tematem. Podczas spotkań prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz udzielają odpowiedzi na problematyczne kwestie nurtujące uczestników.

Nasi specjaliści zapoznają Państwa z zagadnieniami technicznymi, przedstawią case study oraz nowinki produktowe z naszej oferty. Firma ASTAT oferuje zarówno szkolenia stacjonarne jak i webinaria. Aby zostać uczestnikiem szkolenia on-line wystarczy się zarejestrować i połączyć z nami. Zostań uczestnikiem szkolenia.

Więcej
Usługi

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami!

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych