EURO-LIFT – Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów

Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów

05–06.10.2022


TARGI KIELCE S.A.

Kielce

Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT, to najważniejsze wydarzenie w kraju dotyczące branży dźwigowej, które odbywa się w Kielcach.

W targach bierze udział wielu prodcentów i dystrbutorów, a wysoki poziom eventu przyciąga wielu zwiedzających. W trakcie EURO-LIFT prezentowane są produkty, akcesoria i podzespoły, nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania i urządzenia.

Firma ASTAT w trakcie targów prezentuje produkty dla branży dźwigowej. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju kasety sterownicze, które są stosowane do zdalnego sterowania urządzeniami dźwigowymi, podnośnikami, suwnicami itp. Można je uzupełniać o dodatkowe akcesoria (m.in. przycisk grzybkowy, przełącznik kluczykowy lub obrotowy). Kasety sterownicze są odporne na działanie czynników atmosferycznych, zmiany temperatur i wstrząsy. W asortymencie firmy znajdziemy też wyłączniki krańcowe oraz wyłączniki linkowe. Ofertę firmy uzupełnia profesjonalne oświetlenie szybu windy.

Uzupełnieniem imprezy są specjalistyczne wydarzenia towarzyszące oraz spotkania i konferencje, w trakcie których poruszane są zagadnienia instalacji, eksploatacji, konserwacji oraz modernizacji dźwigów.

Wydarzenie sprzyja wymianie doświadczeń i wiedzy branżowej i pozwala dotrzeć z prezentowaną ofertą do klientów.