Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

ak 1 2

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Obudowy do paneli operatorskich ETCR – zastosowanie, zalety i właściwości.

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Obudowy do paneli operatorskich wykonane z aluminium anodowanego, dedykowane do systemu zawieszonego ramienia ETR.

Panele kontrolne są niezbędne do funkcjonowania i bezpieczeństwa linii produkcyjnych. System zawieszonego ramienia ETR, dzięki odsunięciu części sterującej lub kontrolnej od elementów roboczych, pozwala operatorowi na bezpieczne korzystanie z maszyny. Uzupełnieniem oferty ramion jest nowa seria aluminiowych obudów, zaprojektowanych z myślą o systemie zawieszonego ramienia ETR. Skrzynki wykonane są z anodowanego aluminium, a ich narożniki zdobią elementy w standardowych barwach ETA: RAL7035 i RAL5020. Estetyczny i atrakcyjny design jest nieodzowną cechą produktów włoskiej marki. W standardzie otrzymują Państwo szafkę z dwoma uchwytami do wygodnego obracania jej na ramieniu, a także drzwi tylne ułatwiające dostęp do zamontowanych urządzeń. Przed niepowołanym otwarciem zabezpieczają jednopunktowe zamki z popularną wkładką dwupiórkową. Ergonomiczna i wytrzymała modułowa konstrukcja dostępna jest w 3 głębokościach: 90, 150 oraz 180 (90+90) mm. Może zostać dostarczona zarówno z pełnym panelem do montażu niezbędnej aparatury, jak i zmodyfikowanym na życzenie Klienta. Na podstawie rysunku technicznego wspomniany panel może zostać u producenta zotworowany i przygotowany do montażu ekranów, paneli operatorskich, liczników, przycisków, przełączników oraz wszelkich innych urządzeń potrzebnych w danej aplikacji.

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Wewnętrzne, standardowe głębokości proponowanych obudów spełniają wymagania rynku i są odpowiednie również do instalacji monitorów komputerów przemysłowych przodujących marek. Wszelkie zamontowane w obudowie urządzenia będą chronione przed wodą i pyłem, gwarantuje to stopień ochrony IP65. Każda z 3 głębokości wiąże się z 5 konfiguracjami szerokości i wysokości: od 300 x 400 mm do 500 x 600 mm, daje to łącznie 15 podstawowych wymiarów. Dzięki takiej ilości możliwości mogą Państwo znaleźć idealny dla siebie produkt bez konieczności tworzenia go od podstaw. Jednak możemy pomóc również wtedy, gdy aplikacja wymaga nieszablonowych rozwiązań. Na zapytanie producent przygotuje dla Państwa wersję z pojedynczym uchwytem u dołu obudowy lub z półką pod klawiaturę.

Obudowy do paneli operatorskich ETCR mają Państwo możliwość nabycia ergonomicznej i atrakcyjnej wizualnie obudowy, która dzięki użytym materiałom pozwoli na maksymalną lekkość całej konstrukcji ramienia. Zachowa przy tym wytrzymałość i ochronę. Wprowadzenie nowej serii nie oznacza natomiast rezygnacji z dotychczasowych rozwiązań. Jeśli preferują Państwo obudowy ze stali malowanej, to wciąż dostępna jest seria BST. Z kolei w miejscach wymagających zachowania szczególnej higieny polecamy system ERAM. Jest on w całości wykonany ze stali nierdzewnej, z dedykowanymi obudowami ze stali 304L lub 316L.

Aluminiowe obudowy paneli operatorskich – seria ETCR

Paweł Dziewiszewski

Autor artykułu

Zapytaj o produkt

Napisz wiadomość

61 849 80 61

Oceń ten artykuł