O Grupie ASTAT

SPECJALISTYCZNE
ROZWIĄZANIA
DLA PRZEMYSŁU

Jednym z naszych największych atutów jest profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe, które świadczymy naszym Klientom. Oferujemy wsparcie inżynierskie i techniczne na każdym etapie projektu.

O Grupie ASTAT

Nasza firma oferuje obecnie produkty oraz rozwiązania pochodzące od ponad 200 producentów krajowych i zagranicznych. Dzięki wieloletnim oraz ugruntowanym kontaktom handlowym z naszymi dostawcami, zapewniamy naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy dostaw.

Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych urządzeń dla przemysłu i rozbudowie portfolio produktów, oferujemy Klientom możliwości, które spełniają ich potrzeby.

O Grupie ASTAT

NASZĄ FILOZOFIĄ JEST:

O Grupie ASTAT
doświadczenie
O Grupie ASTAT
wsparcie
O Grupie ASTAT
know-how

które zdobywamy od ponad 30 lat.

O Grupie ASTAT

Cały czas obserwujemy rynek, przyglądamy się jego trendom, aby się rozwijać i proponować najlepsze, nowoczesne rozwiązania. Nasza znajomość realiów i branży, pozwala nam na świadczenie usług dokładnych i kompetentnych, a nasza misja wobec Klientów i Partnerów to zapewnienie pomocy i wsparcia na każdym etapie współpracy, a nie tylko sprzedaż produktów.

Wysoka jakość naszych relacji z Klientami i Partnerami wynika z faktu, że nasi Product Managerowie, Doradcy Techniczno-Handlowi oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta, posiadają specjalistyczną i wnikliwą wiedzę na temat branży, a także bogate doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystują na co dzień.

O Grupie ASTAT
O Grupie ASTAT

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą, której celem jest poprawa jakości serwisu logistycznego dla naszych Klientów. W tym celu, zgrupowaliśmy wszystkie czynności logistyczne związane z procesem zamawiania i wysyłek towarów dystrybucyjnych w jednej firmie pod nazwą Astat Logistyka Sp. z o.o., która została specjalnie zorganizowana do efektywnej dystrybucji towarów.

Przypominamy, że sprzedaż towarów dystrybucyjnych odbywa się od 01.08.2013 r. poprzez ASTAT Logistykę Sp. z o.o., a obsługa oraz realizacja projektów odbywają się za pośrednictwem ASTAT Sp. z o.o.