Najszersza gama korytek kablowych i komponentów

Systemy prowadzenia przewodów – korytka kablowe IBOCO

System prowadzenia przewodów grupy Bocchiotti serii IBOCO wyróżnia się znakomitą funkcjonalnością montażu. Jest on idealny dla wszelkiego typu paneli zasilających i kontrolnych, zachowując niezmienną jakośćw czasie, nawet w trudnym środowisku pracy.

Grupa Bocchiotti znana jest na całym świecie jako jeden z głównych producentów produktów, służących do zarządzania kablami. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników oraz posiada fabryki i magazyny w dziesięciu różnych lokalizacjach na terenie Włoch, z siedzibą w mieście Genua.

Niezawodność i wytrzymałość korytek kablowych IBOCO gwarantowana jest poprzez ścisłą selekcję surowców, przeznaczonych do ich produkcji oraz dokładne kontrole jakości. Najwyższa jakość produktów potwierdzona jest zgodnością ze wszystkimi najważniejszymi standardami krajowymi i międzynarodowymi.

Asortyment zawierający w sobie najbardziej aktualne rozwiązania techniczne obejmuje 132 typy korytek kablowych z różnymi szerokościami żeber, rozmiarami, kolorami, wieloma funkcjonalnymi komponentami i akcesoriami, łącznie z uniwersalnymi osłonami spiralnymi i rękawami ochronnymi.

Najszersza gama korytek kablowych i komponentów
  • CL – pierścienie mocujące
  • TR1/TR1-E – paski podtrzymujące przewody dla korytek cienko i grubogrzebieniowych
  • ZP1 – klipsy montażowe do mocowania np. mniejszych korytek wewnątrz większego lub separatorów
  • ZP2 – klipsy montażowe do przymocowania np. opasek kablowych
  • DUCTAMARK – oznacznik z miejscem do opisu dla korytek grubogrzebieniowych
  • SEP-E separatory do podziału większych rozmiarów korytek.
  • T1 – korytka kablowe grubogrzebieniowe
  • T1-E – korytka kablowe cienkogrzebieniowe
  • TD – korytka kablowe pełne.

Ciągła produkcja i postęp technologiczny są priorytetowymi celami grupy Bocchiotti, osiąganymi poprzez stałe nabywanie nowych rozwiązań w zakresie międzynarodowych standardów i surowców. Z tego względu, zmiany specyfikacji technicznej, rozmiarów, szkiców, zdjęć i opisów produktów mogą ulegać zmianie. Przedstawione produkty są zgodne z odpowiednimi standardami oraz są wytwarzane profesjonalnymi metodami produkcji. Prawidłowa instalacja przez wykwalifikowany personel, odpowiednie użycie i okresowa konserwacja składają się na bezpieczeństwo i ochronę ludzi i mienia.

Bocchiotti otrzymało KOD WYTWÓRCY NATO (kod A5536) od amerykańskiego Ministerstwa Obrony, Centralnego Biura Zaopatrzenia Wojskowego i jest wymienione w „15-H4 Publication-NATO MA-NUFACTURES CODE”

ZGODNOŚĆ Z MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI

CSA C 22.2 n. 0 plik n. 40464
DIN / DIN VDE 43659 0660 Teil 506
AFNOR NF C 68-102
UL 1565 uznany plik n. E66583/E66583 S
CENELEC CEI EN 50085-1 / CEI EN 50085-2-3 / CEI EN 60715

Oznaczenie CE jest deklaracją producenta odnośnie pełnej zgodności jego produktów ze wszystkimi odpowiednimi regulacjami wspólnoty. Posiadając znak CE producent przedkłada gwarancję przed władzami publicznymi wszystkich krajów Unii Europejskiej, że cechy produktu spełniają wszystkie wymagania prawne. Bocchiotti, w pełnej zgodności z Dyrektywą Wspólnoty oraz z troską o rozwój zgodności prawnej, otrzymało autoryzację na umieszczenie znaku CE na swoich produktach 1 stycznia 1995 roku.

Grupa Bocchiotti otrzymała Certyfikat Firmowego Systemu Jakości zgodny ze standardami UNI EN ISO 9001 (Certyfikat Nr 9105.BOCC).

Korytka grzebieniowe do wielu aplikacji

Korytka grubogrzebieniowe są idealne do prowadzenia przewodów dużych rozmiarów, zwykle podłączonych do paneli zasilających. Posiadają grube boki i podstawę, co zapewnia sztywność konstrukcji, maksymalną stabilność oraz trwałe, wytrzymałe utrzymanie przewodów. Dostępne w szerokim zakresie wysokości w celu optymalizacji miejsca wewnątrz paneli elektrycznych.

Korytka cienkogrzebieniowe są idealne dla przewodów małych rozmiarów, stosowanych w szafach sterowniczych. Mimo węższych żeber i przerw, korytka są solidne i wytrzymałe dzięki swej grubej podstawie i mocnej konstrukcji. Wykonane z materiału o współczynniku elastyczności większym niż 300 MPa, umożliwiają wielokrotne odchylanie żeber podczas przeprowadzania kabli nawet w niskich temperaturach, bez ryzyka złamania.

Serie korytek T1-F/T1-EF wysokość 80-100 mm posiadają zwężenie międzyżebrowe dla łatwiejszego przeprowadzenia kabli w pozycji pionowej, przed założeniem pokrywy. Umożliwia to prawidłowe ułożenie przewodów i separację obwodów.

Materiał: Usztywnione PCV samogasnące
Kolor: Szary RAL 7030
Długość standardowa: 2 metry
Standardowo każde korytko kablowe dostarczane jest w komplecie z pokrywą.

Najszersza gama korytek kablowych i komponentów

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą

Przejdź na stronę >>

Tomasz Mejer

Product Manager

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych