Festiwal Marketingu 2022 - Targi Reklamy i Druku - relacja

W dniach 14 - 15 września w Warszawie miały miejsce Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku - Festiwal Marketingu. Impreza zgromadziła 232 wystawców z kraju i zagranicy.

Festiwal Marketingu jest też miejscem spotkań specjalistów z różnych branż, które dają możliwość wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku.

Firma ASTAT w trakcie targów prezentowała taśmy samoprzylepne dedykowane m.in. dla branży poligraficznej, reklamowej czy opakowaniowej oraz specjalistyczną ofertę klejów, filmów klejowych oraz taśm do fotopolimerów. Na stoisku firmy można było też zapoznać się z szeroką ofertą usług: produkcji taśm pakowych z nadrukiem oraz możliwości wykrojów taśm zgodnie z projektem klienta. Nowością w ofercie firmy są stojaki POS (displaye), a także specjalistyczne taśmy do stickerów.

Festiwal Marketingu 2022 - Targi Reklamy i Druku - relacja
Festiwal Marketingu 2022 - Targi Reklamy i Druku - relacja

Cała oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Nasi doradcy handlowi nawiązali szereg wartościowych kontaktów i przeprowadzili interesujące rozmowy, które z pewnością zaowocują współpracą.

Jak co roku przyznano nagrody POS STARS i Złoty Medal oraz wyróżnienia, które wręczono na uroczystej Gali. Firma ASTAT otrzymała list gratulacyjny z okazji jubileuszu 30-lecia.