HVAC Expo 2024 – zaproszenie

Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji

27–29.02.2024

Warszawa, Nadarzyn

PTAK Warsaw Expo


Hala

Stoisko

F2

33a

Z ogromną przyjemnością chcemy zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji - Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29 lutego 2024 roku. Impreza skupia specjalistów i entuzjastów branży HVAC, zapewniając unikatową platformę do wymiany doświadczeń oraz prezentacji innowacji.

ASTAT, jako sprawdzony partner dla firm zajmujących się wentylacją i klimatyzacją, będzie miał zaszczyt gościć Państwa na naszym stoisku. To tutaj nasi doradcy techniczni i specjaliści będą do Państwa dyspozycji, aby przedstawić naszą najnowszą ofertę produktów, w tym wysokiej jakości taśmy aluminiowe dedykowane dla systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasze gładkie, zbrojone oraz duct-tape taśmy już zyskały uznanie wśród profesjonalistów branży.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w branży. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ASTAT, gdzie będą czekać na Państwa nasi przedstawiciele handlowi, którzy chętnie przedstawią naszą ofertę. Mamy nadzieją na nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów biznesowych .

Do zobaczenia na Warsaw HVAC Expo 2024!