Klimatyzatory serii SLIM IN CDE - klimatyzatory do szaf sterowniczych, dzięki którym zaoszczędzisz

Całkowity koszt klimatyzatora nie ogranicza się tylko do ceny zakupu, ale obejmuje również późniejsze koszty operacyjne oraz koszty instalacji i konserwacji. Te ostatnie trzy koszty mogą sięgać nawet 20/25% całkowitej wartości klimatyzatora. Cosmotec wprowadził rozwiązania ułatwiające instalację i ewentualną konserwację klimatyzatora. Proponowane rozwiązania w serii SLIM IN CDE pozwalają na niezwykłą oszczędność czasu, a co za tym idzie pieniędzy, nawet do 50%.

Klimatyzatory serii SLIM IN CDE – klimatyzatory do szaf sterowniczych, dzięki którym zaoszczędzisz!

Klimatyzatory do szaf sterowniczych nowej serii SLIM IN zostały przede wszystkim zaprojektowane pod kątem jak najmniejszego zużycia energii. Dzięki wprowadzonym usprawnieniom, takim jak wysokowydajne kompresor i wentylatory, mikrokanałowy skraplacz czy funkcje oszczędzające energię SEM i SEM2, został osiągnięty wysoki współczynnik EER.

Klimatyzatory serii SLIM IN CDE – klimatyzatory do szaf sterowniczych, dzięki którym zaoszczędzisz!

Ponadto konstrukcja klimatyzatora oraz jego gabaryty pozwalają na montaż klimatyzatorów nawet wszędzie tam, gdzie mamy małą przestrzeń i niezbędna jest mała głębokość części zewnętrznej klimatyzatora. Urządzenie można zmontować w całości lub częściowo wpuszczone do szafy, lub w całości na zewnątrz szafy sterowniczej.

Klimatyzatory serii SLIM IN CDE – klimatyzatory do szaf sterowniczych, dzięki którym zaoszczędzisz!

To, co wyróżnia urządzenia tej serii to także maksymalna temperatura pracy aż do 60ºC a krótkotrwale nawet do 60ºC. Dzięki temu urządzenia te znajdują zastosowanie w sektorze metalurgicznym, a dokładniej w przemyśle hutniczym i spawalniczym, gdzie zwykle można spotkać takie temperatury otoczenia.

Dużym udogodnieniem dla użytkowników klimatyzatorów jest także parownik kondensatu, w który wyposażony jest każdy klimatyzator. Co najważniejsze parownik ten nie pobiera dodatkowej energii.

Wszystkie klimatyzatory serii SLIM IN wyposażone są w złącze sekwencyjne do komunikacji między dwoma klimatyzatorami i port szeregowy RS485 do zdalnego monitorowania za pomocą protokołu Modbus RTU.

Oferowany zakres mocy chłodniczej 500W - 4000W.

Dostępne opcje zasilania 115V 60Hz, 230V 50/60Hz, 400V-3-50Hz i 460V-3-60Hz.

Przejdź do produktów

Bartłomiej Kocik

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych