Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

W tym roku firma ASTAT obchodzi okrągły, 30. jubileusz. Z tej okazji chcemy podziękować wszystkim naszym Partnerom Biznesowym, Klientom oraz Pracownikom za wszystkie lata wspólnego kształtowania rynku.

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Innowacyjność, która bazuje na dziesięcioleciach doświadczeń

W 1992 roku, stawiając pierwsze kroki jako firma rodzinna, zaczęliśmy od sprzedaży taśm samoprzylepnych, następnie stopniowo rozwijaliśmy naszą ofertę o inne rozwiązania dla przemysłu. Wykorzystując zdobyte podczas współpracy z dostawcami oraz Klientami doświadczenie, szukaliśmy, sprawdzaliśmy oraz wprowadzaliśmy na rynek innowacyjne rozwiązania zagranicznych producentów, które pozwoliły naszym Klientom z sukcesem rozwijać się w wielu sektorach rynku.

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania

Obecnie jesteśmy firmą nie tylko handlową, ale i usługową. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla automatyki przemysłowej oraz energetyki i miernictwa, systemy pomiarowe i EMC, rozwiązania automatyki budynkowej i osprzętu elektroinstalacyjnego oraz specjalistyczne materiały samoprzylepne.

Zdobyte, podczas pracy z Klientami z różnych branż doświadczenie wykorzystujemy, wybierając dla Państwa najodpowiedniejsze komponenty i tworząc rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Państwa indywidualnych aplikacjach.

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Wspieramy rozwój polskiego przemysłu

Od początku działalności wiemy, że innowacyjność w branży przemysłowej to konieczność - rynek nie stoi w miejscu, a technologia ciągle idzie do przodu. Trzy minione dekady działalności firmy pokrywają się niemal z historią rozwoju polskiego przemysłu i automatyzacją procesów produkcyjnych. Firma ASTAT dynamicznie przystosowywała się, umiejętnie dobierając właściwe działania. Stały rozwój naszej firmy pozwala zapewniać Państwu dostęp do innowacyjnych rozwiązań wiodących zagranicznych producentów, pozwalających zwiększać efektywność procesów.

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Specjaliści dla specjalistów

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest kadra specjalistów, wyspecjalizowanych w doborze rozwiązań dedykowanych dla przemysłu. Kompleksowe wsparcie dla firm z branży przemysłowej jest możliwe, przede wszystkim dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu. Od wielu lat, słuchamy Państwa potrzeb i wiemy, z jakimi problemami się Państwo mierzą. Działamy po partnersku i staramy się wcielać w rolę naszych Klientów. Znajomość specyficznych wymagań branż oraz umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań to domena naszych specjalistów.

Po 30 latach działania nie zwalniamy tempa. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nasi pracownicy cały czas się szkolą, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami, normami, regulacjami, wymaganiami rynku i prawa. Jesteśmy dumni, że zbudowaliśmy taki zespół, a zdobyte doświadczenie staramy się przekazywać nowym pracownikom.

Od 30 lat wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania!

Dziękujemy za zaufanie!

Doświadczenie oraz stabilna pozycja na rynku pozwala nam cieszyć się zaufaniem naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych. Z dumą obserwujemy postępy naszych wspólnych realizacji, dzięki którym rozwijamy polski przemysł.

Wiemy, że przed nami kolejne lata współpracy, które będą źródłem satysfakcji i dalszych sukcesów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zarząd i Pracownicy Grupy ASTAT