Podsumowanie targów WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA

W dniach 10-12 maja, w Warszawie, odbyły się targi Warsaw Industry Automatica. Mimo, że była to pierwsza edycja, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Na stoisku Astat zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą dedykowaną dla automatyki przemysłowej. Były to obudowy i szafy, kurtyny i wygrodzenia bezpieczeństwa, a także rozwiązania dotyczące złączy, przepustów i prowadników kablowych. Nawiązano szereg interesujących kontaktów biznesowych.

Imprezie towarzyszyło szereg spotkań zarówno specjalistów, którzy mogli wymienić się doświadczeniami, jak i tych mniej formalnych. Wiedzę i nowe trendy w automatyce można było poznać na towarzyszących spotkaniach i konferencjach.

Podsumowanie targów WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA

Na targach wystawiało się wiele firm: dostawców urządzeń pomiarowych i czujników, napędów, sterowników, oprogramowania oraz innych elementów i urządzeń stosowanych w automatyce.

W tym roku targi zajmowały jedną halę wystawienniczą, ale ilość odwiedzających, jak i pierwsze wrażenia po imprezie wieszczą sukces na przyszłość. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający są zgodni w opinii, że Warsaw Industry Automatica ma szansę na stałę wpisać się w kalendarz branżowych imprez targowych.

Kategorie produktów powiązane z artykułem