Porównaj nasze produkty dzięki nowemu urządzeniu

Na stronie internetowej astat.pl pojawiło się najnowsze narzędzie, które zapewnia wygodne porównywanie produktów o tej samej specyfikacji.

Porównywarka to świetne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących idealnego produktu dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki niej możemy jednocześnie porównać aż cztery produkty a dodanie produktu do porównania jest niezwykle proste - wystarczy skorzystać z przycisków "PORÓWNAJ PRODUKT".

Porównaj nasze produkty dzięki nowemu urządzeniu

Aby uzyskać dostęp do tego urządzenia, należy kliknąć na boczny wysuwany panel ukryty pod symbolem dwóch strzałek na niebieskim tle. Strzałki, prowadzące do panelu, znajdują się po prawej stronie ekranu.

Porównaj nasze produkty dzięki nowemu urządzeniu

Aby wejść na podstronę porównywarki należy nacisnąc przycisk “PORÓWNAJ”, znajdujący się pod porównywanymi produktami. Znajdują się na niej przydatne funkcje ułatwiające korzystanie z narzędzia.

Możemy jednym kliknięciem usunąć wszystkie produkty z porównania dzięki opcji "Usuń wszystko". Funkcja "Zaznacz różnice" automatycznie wyróżnia parametry techniczne, w których porównywane produkty się różnią. Umożliwia to szybkie zauważenie istotnych różnic między produktami.

Porównaj nasze produkty dzięki nowemu urządzeniu

Jeśli masz pytania dotyczące produktów, porównywarka umożliwia również wygenerowanie wiadomości e-mail skierowanej na adres info@astat.pl, zawierającej link do porównania. W ten sposób możesz szybko skonsultować się z zespołem ASTAT i uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a wystarczy nacisnąć na przycisk “ZAPYTAJ O PRODUKTY”.

Porównywarka oferuje dodatkową możliwość - po kliknięciu na opcję "GENERUJ LINK DO PORÓWNANIA", pojawi się okienko zawierające link, który można skopiować i udostępnić innym osobom lub zachować dla siebie na późniejsze potrzeby.

Porównaj nasze produkty dzięki nowemu urządzeniu

Nasza strona internetowa to nie tylko doskonałe narzędzie do porównywania produktów, ale również źródło nieocenionej wiedzy i informacji na temat specjalistycznych tematów z branży przemysłowej. Zachęcamy do skorzystania z porównywarki, aby znaleźć idealny produkt dopasowany do potrzeb.