Relacja z biegu EKIDEN PragmatIQ 2024

Relacja z biegu EKIDEN PragmatIQ 2024

W niedzielę, 12 maja 2024 roku, nasi pracownicy pokazali, co znaczy prawdziwy zespół, biorąc udział w sztafecie EKIDEN PragmatIQ wokół jeziora Malta. Jest to Sztafeta Maratońska najbardziej popularny w: Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Hiszpanii, Holandii, Chinach, Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych. Każdego roku Grupa ASTAT aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu i promując sportowy tryb życia wśród swoich pracowników.

Relacja z biegu EKIDEN PragmatIQ 2024
Relacja z biegu EKIDEN PragmatIQ 2024

Sztafeta EKIDEN to nie tylko biegowe wyzwanie, ale także świetna okazja do integracji. Nasz zespół składający się z 4 drużyn pokonał dystans podzielony na sześć etapów, z których każdy wymagał zarówno kondycji, jak i determinacji.

Rozpoczęliśmy od najdłuższego odcinka – 9 795 m, kończąc serią czterech odcinków po 5 400 m każdy. Każdy ASTATowy biegacz przyczynił się do naszego sukcesu, a wzajemne wsparcie i dopingowanie wyróżniało całą naszą drużynę na tle innych.

Zaangażowanie w takie wydarzenia pokazuje, jak ważna jest dla Grupy ASTAT dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie. Poprzez aktywny udział w życiu sportowym, pracownicy budują silne relacje i współpracę wewnątrz firmy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za energię i zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy wspomagać naszych pracowników w takich inicjatywach i zachęcać do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.

Relacja z biegu EKIDEN PragmatIQ 2024