Targi ENEX 2024 - relacja

Nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w XXVI Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, które odbyły się w dniach 7-8 lutego 2024 roku w Kielcach. Impreza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem – odwiedziło ją ponad 20 tysięcy osób, które mogły zapoznać się z nowościami na siedmiu halach.

Targi ENEX stanowiły doskonałą okazję do spotkania z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami, a także do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie energetyki. W trakcie wydarzenia nawiązaliśmy wartościowe kontakty, które mogą przynieść korzyści w przyszłości. Ponadto, uczestniczyliśmy w konferencjach, forach i branżowych spotkaniach, gdzie dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniami.

Targi ENEX 2024 - relacja
Targi ENEX 2024 - relacja

Podczas targów ENEX zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania dla kompensacji mocy biernej, jakości energii elektrycznej oraz komponenty do instalacji fotowoltaicznych. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się oferta ASTAT w zakresie magazynowania energii opartej na rozwijającej się technologii akumulatorowej.

Byliśmy dostępni do rozmów, prezentacji naszych produktów oraz odpowiadania na pytania związane z magazynowaniem energii i rozwiązaniami dla branży energetycznej. Mamy nadzieję, że kontakty przyczynią się do rozwoju współpracy w nowych obszarach branży energetycznej.