Zaproszenie na targi Energetics

Zaproszenie na targi Energetics

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na targi energetyczne "Energetics", które odbędą się w dniach 21–23 listopada 2023 roku. Jest to jedno z kluczowych wydarzeń w branży energetycznej w Polsce, gromadzące firmy prezentujące awangardową aparaturę, urządzenia oraz technologie przeznaczone dla sektora energetycznego.

Podczas targów, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z obszarów takich jak: wytwarzanie, przesyłanie oraz rozdział energii elektrycznej, elektrotechnika, oświetlenie, elektromobilność, inteligentne sieci energetyczne czy energetyka alternatywna i odnawialna.

Na stoisku naszej firmy ASTAT będziemy prezentować szeroką gamę produktów i urządzeń dla branży energetycznej, w tym przekładniki niskiego i średniego napięcia, baterie kondensatorów, generatory mocy biernej oraz specjalistyczne multimetry.

Serdecznie zachęcamy do udziału w targach, które stanowią doskonałą okazję do spotkania specjalistów z branży – przedstawicieli zakładów energetycznych, biur projektowych, instalatorów i elektryków. Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane będą tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej, co będzie sprzyjać wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Zaproszenie na targi Energetics

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,
Zespół firmy ASTAT