Zaproszenie na targi ENEX w Kielcach

Mamy zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, które odbędą się w dniach 7-8 lutego 2024 roku w Kielcach. Nasza firma, ASTAT, będzie miała przyjemność wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu, prezentując najnowsze innowacje w dziedzinie magazynowania energii i rozwiązań dla branży energetycznej.

Targi ENEX to doskonała okazja do spotkania wiodących producentów, dystrybutorów oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie energetyki. Wydarzenie to pozwoli nawiązać wartościowe kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości. Oprócz tego, będziemy mieli okazję uczestniczyć w konferencjach, forach i branżowych spotkaniach, gdzie będzie można dzielić się wiedzą i doświadczeniami.

Podczas targów ENEX w Kielcach zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania w branży energetycznej, a w szczególności Odnawialnych Źródeł Energii.

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii

07–08.02.2024

Kielce

Targi Kielce


Hala

Stoisko

D

41

ASTAT z dumą przedstawi swoją najnowszą ofertę z dziedziny magazynowania energii. Nasze rozwiązania oparte na rozwijającej się technologii akumulatorowej umożliwiają efektywne magazynowanie nadwyżek energii z odnawialnych źródeł i jej wykorzystanie w razie potrzeby, co przyczynia się do maksymalizacji wykorzystania czystej energii i redukcji zależności od paliw kopalnych. Oprócz magazynów energii zaprezentujemy rozwiązania dla kompensacji mocy biernej, jakości energii elektrycznej oraz komponenty do instalacji fotowoltaicznych

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach ENEX 2024, gdzie będziemy dostępni do rozmów, prezentacji naszych produktów oraz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z magazynowaniem energii i rozwiązaniami dla branży energetycznej.

Mamy nadzieję, że będzie to owocne spotkanie, które przyczyni się do rozwoju naszej współpracy i pozyskania cennych informacji związanych z branżą energetyczną.

Zapraszamy serdecznie!