APAR

APAR jest polską firmą obecną na rynku już od 1985 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest produkcja urządzeń do regulacji i pomiaru temperatury.

W ofercie firmy znajdziemy czujniki temperatury m.in.: rezystancyjne, termoelektryczne (termopary) i sondy cyfrowe. Czujniki te mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle. Kolejną pozycją w asortymencie firmy są regulatory temperatury, wilgotności, i ciśnienia, a także termostaty z kapilarą i sterowniki chłodnicze.

Firma APAR produkuje też rejestratory danych temperatury i wilgotności, z dostępnym oprogramowaniem ARSoft. Program ten służy do rejestracji i wizualizacji danych z urządzeń. Oprócz klasycznych rejestratorów temperatury, w ofercie firmy znajdziemy też bezprzewodowe czujniki temperatury i wilgotności z funkcją retransmisji danych oraz bezprzewodowe i radiowe rejestratory danych.

Firma APAR cały czas poszerza swój asortyment. Nowością są rejestratory temperatury i wilgotności i LZO, a także przetworniki temperatury, CO2, wilgotności i pyłu zawieszonego. Urządzenia te dostarczają dokładnych i wiarygodnych danych.

Produkty firmy APAR wyróżnia odporność na zakłócenia EMC i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE.