APPLIED METERS

Applied Meters jest słowacką firmą, która od wielu lat zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą elektronicznych liczników energii.

Licznik energii służy do pomiaru energii w układzie półpośrednim i bezpośrednim. Są to zarówno liczniki jednofazowe, jak i liczniki trójfazowe. W zależności od zapotrzebowania można znaleźć liczniki energii (jednofazowe i trójfazowe) montowane zarówno na panel, jak i na szynę DIN. Dostępne są modele z wyświetlaczem bębenkowym, jak i LCD. Liczniki posiadają też możliwość rejestracji i przechowywania wybranych parametrów.

Oprócz liczników do rozliczeń zużycia energii z dostawcą (zatwierdzenie MID uznawane w całej Unii Europejskiej), w asortymencie firmy są też liczniki przystosowane do wewnętrznych pomiarów energii. Są one wykorzystywane do pomiaru energii zużywanej w urządzeniach lub na potrzeby własne.

W ofercie firmy możemy też znaleźć liczniki do pomiaru energii elektrycznej, mocy: czynnej, biernej i pozornej w układzie 4 kwadrantowym oraz pozostałych wielkości elektrycznych.

Urządzenia Applied Meters doskonale sprawdzają się w przemyśle, automatyce budynkowej i gospodarstwach domowych.

Wybrane produkty zgodne z normami: EC/EN 62052-11, IEC/EN 62053-21, EN 50470-1, EN 50470-3.

Dostępne certyfikaty: BS OHSAS, ISO 9001, ISO 14001.