BM GROUP

BM Group-BETA UTENSILI to firma, która powstała w 1958 roku we Włoszech. Od samego początku zajmowała się produkcją połączeń kablowych, a w latach 70-tych wprowadziła na rynek profesjonalne narzędzia.

W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę narzędzi do zaciskania końcówek kablowych, zarówno izolowanych, jak i nieizolowanych. Są to profesjonalne narzędzia do różnego typu końcówek kablowych: oczkowych, widełkowych, igiełkowych, konektorowych i tulejkowych. Zaciskarka do przewodów kablowych idealnie nadaje się do trudnych zastosowań przemysłowych. Narzędzia posiadają mechaniczną blokadę bezpieczeństwa, która wymusza prawidłowe zaciskanie, zgodnie ze standardem dla danej końcówki.

Firma oferuje też kompletne profesjonalne zestawy walizkowe do zaciskania przewodów kablowych. W ich skład wchodzi narzędzie do oraz wymienne matryce.

Produkty BM Group charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością i są łatwe w użytkowaniu. Uchwyt narzędzia jest ergonomiczny, narzędzie jest wykonane ze stali tłoczonej na zimno, a matryce są ze stali hartowanej. Mają bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i gwarantują wysoki stopień odporności na zużycie i wysoką precyzję zaciskania.

Dostępne certyfikaty: UL, ENEC, CSA, IMQ.