CAMILLE BAUER

CAMILLE BAUER

Camille Bauer to szwajcarska firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży elektrycznej i energetycznej. W ofercie firmy znajdziemy pełną gamę urządzeń do monitorowania i zarządzania energią elektryczną. W asortymencie firmy znajdziemy szereg analizatorów parametrów sieci. Są to urządzenia do pomiaru zarówno w sieciach o dużym natężeniu prądu, jak i w silnie zniekształconych środowiskach przemysłowych i automatyce budynkowej. Mają wysoką jakość, a jednocześnie ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

Analizator parametrów sieci służy do analizy zużycia energii, monitorowania i analizy systemów elektroenergetycznych. Mają długi okres przechowywania rejestrowanych danych. Są zaprojektowane do uniwersalnego zastosowania w zakładach przemysłowych, automatyce budynkowej i dystrybucji energii. Kolejną ciekawą pozycją w ofercie firmy jest analizator jakości energii.

Za pomocą tych innowacyjnych urządzeń można uzyskać wszystkie istotne mierzone wielkości, które decydują o jakości energii elektrycznej. Dzięki analizatorowi jakości energii elektrycznej można łatwo zlokalizować, udokumentować i przeanalizować energię elektryczną w zakładzie przemysłowym. Stanowi to podstawę do optymalizacji, która zwiększa niezawodność sieci elektrycznej i umożliwia utrzymanie odpowiedniej jakości. Stabilny system elektryczny zapewnia bezpieczeństwo w zakładzie produkcyjnym. Camille Bauer ma w asortymencie szeroką gamę czujników pozycji. Są to między innymi przetworniki kąta obrotu, położenia i nachylenia. Są to zarówno proste urządzenia instalacyjne, jak i niezawodne aplikacje w trudnych warunkach. Systemy pomiaru kąta i nachylenia służą jako ważne połączenie między urządzeniami mechanicznymi i kontrolnymi. Wysokiej jakości absolutne przetworniki położenia kąta i bezpieczne przetworniki nachylenia spełniają wysokie wymagania dotyczące niezawodności. Ofertę uzupełniają przetworniki temperatury. To produkty zaprojektowane do użytku przemysłowego, zapewniające płynne działanie instalacji i procesów produkcyjnych. W ofercie firmy znajdziemy też system do zarządzania energią.

Jest to prosty i bezpieczny sposób przedstawiania danych pomiarowych potrzebnych do zarządzania energią i ich analizy. System ten pozyskuje, przechowuje, wizualizuje i raportuje wszystkie istotne dane dotyczące zużycia mediów (energii elektrycznej, wody, gazu, ciepła itp.). Charakteryzuje się intuicyjną i łatwą obsługą nawet dla wielu punktów pomiarowych. Modułowa konstrukcja systemu pozwala na jego uzupełnienie o dodatkowe punkty pomiarowe w dowolnym momencie. Produkty firmy Camille Bauer są wysokiej jakości oraz charakteryzuje je dokładność, niezawodność i długi czas użytkowania. Dostępne certyfikaty: UL, CSA, GL, ATEX, IECEx, CB-Scheme.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Marek Winiecki61 849 80 51m.winiecki@astat.pl