Compro to niemiecka firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma zajmuje się produkcją urządzeń sygnalizacyjnych do szerokiej gamy zastosowań: od przemysłu po przestrzeń publiczną i sektor prywatny.

W ofercie firmy znajdziemy pełen asortyment urządzeń sygnalizacyjnych. Kolumny sygnalizacyjne Compro są wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle. Sygnalizują różne stany pracy maszyn, związanych z jej działaniem i z procesem produkcji. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są kolumny modułowe, gdzie swobodna konfiguracja pozwala na dopasowanie do potrzeb klientów. Kolumny modułowe pozwalają też na rozbudowę zestawu.

Kolejną pozycją w ofercie są sygnalizatory optyczne, dźwiękowe i optyczno-dźwiękowe, które mogą być stosowane do wszystkich rodzajów aplikacji, najczęściej w przemyśle, systemach alarmowych, transporcie kolejowym i morskim. Charakteryzują się niskim poborem mocy, aby zawsze móc zadziałać w sytuacji ostrzegania o zagrożeniu. Dodatkowo sygnalizatory dźwiękowe mają możliwość odtwarzanie komunikatów głosowych.

Sygnalizatory są dostępne z różnym zasilaniem, różnymi źródłami światła (np. LED czy Ksenon) czy też stopniem ochrony. W ofercie firmy znajdziemy też szereg akcesoriów, które umożliwią montaż sygnalizatorów w wybrany przez klienta sposób.

Compro gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość swoich produktów połączoną z wysokiej jakości technologią.