DECRIL

DECRIL

DECRIL jest francuską firmą, która została założona w 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji prowadników kablowych, które mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Oferta DECRIL jest na tyle zróżnicowana, że można ją dopasować do wielu aplikacji. Prowadniki kablowe występują w trzech seriach:

- PLASTICHAIN, wykonane z poliamidu, które są dedykowane do kabli o mniejszej średnicy,

- TECHNICHAIN, wykonane z tworzywa połączonego z aluminiowymi poprzeczkami, wzmocnione prowadniki do ciężkich rozwiązań,

- METALCHAIN, wykonane za stali ocynkowanej oraz ze stali nierdzewnej, przeznaczone do ciężkich kabli oraz wysokich temperatur.

Wszystkie serie występują w wielu rozmiarach i długościach, tak by można je było dobrać do różnych zastosować poszczególnych aplikacji. Wyroby firmy DECRIL są z najwyższej jakości materiałów oraz charakteryzują się wysoką jakością materiałów. Zaprojektowane w sposób, który umożliwia bezpieczne prowadzenie przewodów zarówno płaskich, jak i okrągłych, w ruchomych częściach maszyn i u rządzeń.

Prowadnice kablowe DECRIL są z powodzeniem wykorzystywane w:

- branży automotive,

- przemyśle lotniczym,

- transporcie morskim,

- branży kolejowej,

- produkcji spożywczej,

- branży meblarskiej,

- przemyśle paliwowym,

- dźwigach i suwnicach,

- robotyce i automatyce przemysłowej,

- elektrotechnice itp.

Produkty firmy doskonale sprawdzają się do ochrony peszli, kabli, przewodów i węży ochronnych, które znajdują się w ruchu. Dodatkową zaletą prowadników jest to, że są w pełnik kompatybilne z produktami INTERFLEX. Wszystkie dostępne serie można w dowolny sposób kastomizować, aby spełniały niestandardowe wymagania klientów. Dodatkowo, wszystkie prowadniki posiadają certyfikat UL.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Łukasz Lohr61 849 80 99lukasz.lohr@astat.pl