EMU ELECTRONIC

EMU ELECTRONIC

Emu Electronics to firma, która powstała 25 lat temu w Szwajcarii. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liczników energii i rejestratorów zużycia mediów. Założyciele firmy opracowali pierwsze na świecie cyfrowe liczniki mocy i energii.

W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę 3-fazowych liczników energii, montowanych na szynę DIN. Liczniki są dostępne z interfejsem M-Bus, Modbus, TCP/IP oraz KNX. Są to nowoczesne urządzenia, które spełniają wymogi dyrektywy MID i mogą być stosowane w systemach pomiarowych i być wykorzystywane do rozliczeń pomiędzy dostawcą i odbiorcą.

Kolejnym produktem w asortymencie firmy są rejestratory zużycia mediów. Obsługują wszystkie mierniki posiadające wyjście impulsowe SO (mierniki gazu, wody, ciepła, energii itp.), posiadają też wejścia do rejestracji temperatury. Rejestracja danych odbywa się za pomocą karty mikro SD.

Ofertę firmy Emu uzupełnia system zarządzania energią Joulio Web. Służy on do monitorowania rachunków i zużycia mediów. Po zainstalowaniu jest szybko gotowy do użycia i można go zintegrować z istniejącym środowiskiem IT. System ten można dostosować do własnego zapotrzebowania i skalować do nieograniczonej liczby mierników i lokalizacji. Obsługuje wszystkie mierniki i zużycie energii.

Produkty firmy EMU Electronics są bardzo nowoczesne i niezawodne.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Marek Winiecki61 849 80 51m.winiecki@astat.pl