Kradex to polski producent obudów elektronicznych. Od wielu lat działa zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Ma ponad 2500 odbiorców swoich produktów. Posiada własne zaplecze techniczne i projektowe.

Obudowy Kradex są wykonane z wysokiej jakości materiału ABS lub z materiału PS (polistyrenu) dla linii ekonomicznej. Firma ma bardzo szeroki asortyment produktów. Są to między innymi obudowy dwuczęściowe, z panelami bocznymi lub z wieczkiem. Kradex produkuje też obudowy dedykowane do wybranych zastosowań: obudowy do zasilaczy, centralek alarmowych czy też do pilotów. W ofercie firmy można też znaleźć obudowy z miejscem na baterie lub wyświetlacz oraz modułowe na szynę DIN i do montażu na ścianę. Kradex produkuje obudowy półprzezroczyste i specjalistyczne obudowy hermetyczne (np. z uszczelką wylewaną o stopniu ochrony IP 67).

Oprócz standardowych obudów Kradex oferuje też możliwość zamawiania produktów spersonalizowanych, na życzenie klienta. Firma wykonuje też otworowanie obudów w najpopularniejszych rozmiarach.

Kradex cały czas poszerza swoją ofertę i udoskonala produkcję, aby sprostać wymaganiom rynku.

Dostępne certyfikaty: CE, RoHS, ISO 9001.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Jakub Skowroński61 840 47 66j.skowronski@astat.pl