Finder to włoska firma założona w 1954 roku. Jest jednym z czołowych producentów podzespołów i komponentów elektrotechnicznych.

Najważniejszymi produktami firmy Finder są przekaźniki, które występują w wielu wariantach i parametrach. W ofercie można znaleźć bardzo szeroki asortyment przekaźników przemysłowych do zastosowania w automatyce przemysłowej. Wyróżnić możemy przekaźniki do PCB (lutowane bezpośrednio na płytkę drukowaną): zarówno ultracienkich, jak i w standardowych rozmiarach. Kolejną pozycją są przekaźnikowe moduły sprzęgające, w których skład wchodzą: przekaźnik, gniazdo oraz moduł sygnalizacyjny (np. Moduły Interfejsowe). W asortymencie firmy znajdziemy też specjalistyczne przekaźniki półprzewodnikowe (SSR), jak i przekaźniki z wymuszonym prowadzeniem styków. Ofertę uzupełniają przekaźniki czasowe i nadzorcze. Do wszystkich przekaźników są dostępne inteligentne gniazda.

Finder jest też producentem komponentów do automatyki budynkowej. W ofercie firmy są systemy sterowania automatyką budynku. Do tych systemów możemy dobrać z oferty automaty do klatek schodowych, ściemniacze, zegary sterujące, programowalne termostaty pokojowe i czujniki ruchu. Asortyment automatyki budynkowej uzupełniają: mierniki zużycia energii, urządzenia do termoregulacji przemysłowej oraz wyłączniki zmierzchowe.

Finder to również producent urządzeń, które zapewniają bezpieczeństwo i zasilanie elektryczne zarówno w przemyśle, jak i w automatyce budynkowej. Są to m.in.: przekaźniki impulsowe, styczniki modułowe, zasilacze oraz urządzenia przeciwprzepięciowe (SPD).

Produkty Finder są wykonane z wysokiej jakości materiałów i cechuje je niezawodność.

Dostępne certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001, ISO 4500, AEO.