FSP

FSP Power Solution GMbH to duży chiński producent o zasięgu globalnym, który działa na rynku od 1993 roku. Główną siedzibę ma na Tajwanie, a w Europie ma serwis i magazyn, znajdujący się w Niemczech. Firma FSP zajmuje się produkcją zasilaczy.

W ofercie firmy znajdziemy zasilacze impulsowe w wykonaniu sieciowym i przemysłowym, zasilacze medyczne oraz zasilacze UPS.

Zasilacze UPS serii Knight to skuteczne rozwiązanie jednofazowego zasilania awaryjnego w technologii On-Line.

Kolejną pozycją w ofercie firmy są zasilacze serii Eufro Line, które są profesjonalnym rozwiązaniem jednofazowego zasilania awaryjnego. Zapewniają ochroną przed odcięciem zasilania. Są produkowane w formie RACK Tower i są wyposażone w panel LCD. Zastosowanie znajdą w rozwiązaniach sieciowych, telekomunikacyjnych czy też biurowych.

W asortymencie firmy znajdziemy też moduły bateryjne z wyspecyfikowanymi ilościami i pojemnościami akumulatorów. Są one umieszczone w kompaktowych metalowych obudowach co ułatwia montaż.

Ofertę zamyka seria zasilaczy UPS modułowych MPLUS. FSP, podążając za najnowszymi trendami, stworzyła produkt z najlepszymi parametrami w solidnym wykonaniu. Moduły 20 i 30 kW pozwalają na rozbudowę w różnych wariantach, nawet do 300 kW. Moduły są typu hot-swap, więc pozwalają na wymianę przy włączonym UPS-ie. Serwis, wymiana lub rozbudowa modułu jest możliwa bez przerwy w zasilaniu. Dostępne są też różne opcje komunikacyjne i duża ilość parametrów do ustawienia, co sprawia, że seria MPLUS to elastyczne rozwiązanie. Redundancja i rozbudowa jest możliwa przez połączenia równoległe. Seria ta doskonale się sprawdza w rozwiązaniach biurowych i przemysłowych.

 

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Przemysław Datkiewicz61 849 80 98p.datkiewicz@astat.pl