GIOVENZANA

GIOVENZANA

GIOVENZANA to włoska firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zatrudnia wielu specjalistów inżynierów i projektantów, aby sprostać wymaganiom rynku i dostarczyć bezpieczne rozwiązania dla klientów.

Działalność firmy to trzy obszary: automatyka przemysłowa, osprzęt do wind i osprzęt do suwnic.

W zakresie automatyki przemysłowej firma GIOVENZANA specjalizuje się w produkcji wyposażenia pulpitów sterowniczych i elementów automatyki. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.: wyłączniki bezpieczeństwa, wyłączniki grzybkowe, przełączniki obrotowe, stacyjki, łączniki krzywkowe, wyłączniki nożne i lampki sygnalizacyjne. W asortymencie znajdziemy dodatkowo: obudowy do przycisków i przyciski, joysticki, moduły styków, moduły podświetlające i rozłączniki.

Firma specjalizuje się też w osprzęcie dla wind, suwnic oraz dźwigów. Dla tej branży zaprojektowała dedykowane urządzenia: kasety sterownicze do wind, kasety sterownicze do suwnic, pierścienie ślizgowe, wyłączniki krańcowe, wyłączniki obrotowe FCR i wrzecionowe FGR. Dodatkowo w ofercie znajdują się urządzenia do zasilania suwnic: systemy prowadzenia kabli (wózki kablowe) i szynoprzewody.

Nowym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa są kurtyny świetlne wielowiązkowe dedykowane do wind, dostępne w wielu rozmiarach i o różnej liczbie wiązek świetlnych. Charakteryzują się prostą instalacją: wewnątrz kabiny lub w drzwiach windy. Mogą też być montowane nie tylko w nowych urządzeniach, ale też w już istniejących.

Giovenzana jest też producentem tabliczek opisowych do łączników krzywkowych. Szeroki wybór tabliczek, o różnych wariantach programowania, zarówno do montażu na panel, jak i w otwór. W ofercie są też tabliczki z możliwością blokowania na kluczyk lub kłódkę.

Wszystkie urządzenia GIOVENZANA są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa przewidziane dla branż, w których są wykorzystywane. Produkty firmy spełniają nowe normy bezpieczeństwa wprowadzone w przemyśle dźwigowym: EN 81-1 oraz EN 81-2.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Michał Gawęcki61 849 80 07m.gawecki@astat.pl