MULTI-BOX

MULTI-BOX

MULTI-BOX to solidna firma założona w 1978 roku. Posiada centralę w Niemczech oraz szeroką sieć dystrybucji, na którą składa się ponad 20 zagranicznych przedstawicieli w Europie, Azji i USA. W Europie jest to najbardziej zróżnicowany asortyment dostępny od jednego producenta w zakresie formowanych obudów aluminiowych i plastikowych.

Wysokiej jakości uniwersalne obudowy do elektroniki

Uniwersalne obudowy są szeroko wykorzystywane w wielu zastosowaniach dla urządzeń elektronicznych lub elektrotechnicznych w budowie maszyn, technice pomiarowo-sterowniczej, energii odnawialnej, przetwórstwie ropy i gazu, budownictwie okrętowym, pojazdach specjalnych oraz w kolejnictwie.

Standardowo tworzywa z których firma produkuje obudowy do elektroniki wykonane są z aluminium, poliestru odpornego na promieniowanie UV, poliwęglanu lub ABS. Obudowy aluminiowe produkowane są metodą odlewania ciśnieniowego lub grawitacyjnego, a po obróbce chromianowej wykańczane są farbą proszkową na bazie poliestru. Dostępne są również obudowy aluminiowe wykonane z profili tłoczonych, w wielu rozmiarach i w różnych wersjach. Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach w przemyśle i elektronice.

W portfolio firmy są dostępne także obudowy do elektroniki z certyfikatem Ex dla stosowania w obszarach instalacji, gdzie występują wybuchowe stężenia gazów, oparów lub pyłów w zastosowaniach w strefach zagrożonych wybuchem.

Dzięki swojej szerokiej gamie produktów i usług MULTI-BOX jest w stanie zapewnić swoim klientom indywidualne rozwiązania obudów dla każdego obszaru zastosowania. Dobre projekty i duża elastyczność produkcji pozwalają na dopasowanie oferty do wymogów rynku. Jako firma rodzinna dba o bliskie relacje z pracownikami, angażuje się w projekty swoich klientów, a współprace opiera na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie.

Kontakt w sprawie oferty dostawcy:
Jakub Skowroński61 840 47 66j.skowronski@astat.pl