SIGMA

SIGMA ELEKTRIK to turecka firma założona w 1993 roku. Zajmuje się produkcją urządzeń elektrotechnicznych i jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych.

Firma SIGMA specjalizuje się w produkcji przekładników niskiego napięcia do rozliczeń z energetyką. W asortymencie znajdziemy szeroką gamę przekładników prądowych, nawet dla najbardziej wymagających klientów:

– przekładniki w klasie 0,5(s), 0,2 i 0,2s,
– przekładniki na przewód,
– przekładniki na szynę DIN (od 20 x 10 do 100 x 60),
– przekładniki z uzwojeniem pierwotnym.

Przekładniki prądowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje solidną konstrukcję i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są szybkie i proste w montażu oraz bezpieczne w użytkowaniu. Posiadają śruby mocujące w zestawie, co umożliwia unieruchomienie urządzenia względem szyny prądowej lub przewodu. Niewielkie rozmiary przekładników sprawiają, że są one idealne do zastosowań wnętrzowych.

Firma ASTAT zajmuje się dystrybucją przekładników prądowych SIGMA od 2015 roku i zapewnia wysokie stany magazynowe. ASTAT posiada też własne laboratorium do ich wzorcowania (wystawia świadectwa Okręgowego lub Głównego Urzędu Miar).

Przekładniki posiadają zgodność z polską normą PN – EN 61869-2.