WERMA

Werma jest niemiecką firmą, która powstała w 1950 roku. Jest europejskim liderem w projektowaniu i produkcji sygnalizacji.

W asortymencie firmy znajdziemy: sygnalizatory optyczne, sygnalizatory akustyczne i sygnalizatory optyczno-akustyczne. Werma oferuje również kolumny sygnalizacyjne: modułowe (samemu można skomponować kolumnę, z zależności od potrzeb i kolorów światła), kompaktowe (estetyczna i innowacyjna obudowa, bardzo dobry efekt świetlny). W ofercie firmy znajdziemy również system bezprzewodowy kolumn sygnalizacyjnych z oprogramowaniem. Służą do kontroli pracy zespołów sygnalizatorów i sterowania nimi, do optymalizacji procesów produkcyjnych stanowisk zautomatyzowanych oraz do stanowisk obsługi ręcznej (system do kontroli pracy zespołów sygnalizatorów i sterowania nimi)
Werma ma wśród swoich produktów także sygnalizatory w wykonaniu Ex.

W zależności od warunków i zapotrzebowania, firma oferuje różna rodzaje światła (błyskające, obrotowe, migające), jak i źródło światła (LED, żarówki czy ksenon).

Produkty firmy mają bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie w zakładach produkcyjnych, gdzie napotykamy na wiele zagrożeń wynikających ze sposobu użytkowania maszyn, ich budowy oraz na liniach produkcyjnych. Sygnalizatory wykorzystywane są najczęściej jako elementy instalacji informacyjnej i ostrzegawczej.

Sygnalizatory Werma są bardzo nowoczesne i najwyższej jakości.

Dostępne certyfikaty: CE, UL, EAC, EHEDG, Ex, GL.