Filtr 3-fazowy wielostopniowy wysokoprądowy EMI delta do linii zasilania 600 V, 600 V AC, 400 A, 10,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP357-400-1000-B
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RP357-400-1000-B |
| Napięcie AC [V] | 600 |
| Prąd [A] | 400 |
| Prąd upływu [mA] | 10 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Filtr 3-fazowy wielostopniowy wysokoprądowy EMI delta do linii zasilania 600 V, 600 V AC, 400 A, 10,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP357-400-1000-B Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.