Kompaktowy 3-fazowy jednostopniowy filtr sieciowy gwiazda, 480 V AC, 6 A, 1,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP405-6-100-S
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RP405-6-100-S |
| Napięcie AC [V] | 480 |
| Prąd [A] | 6 |
| Prąd upływu [mA] | 1 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Kompaktowy 3-fazowy jednostopniowy filtr sieciowy gwiazda, 480 V AC, 6 A, 1,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP405-6-100-S Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.