Filtr 3-fazowy dwustopniowy sieciowy gwiazda, 480 V AC, 200 A, 20,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP420-200-2000-C
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RP420-200-2000-C |
| Napięcie AC [V] | 480 |
| Prąd [A] | 200 |
| Prąd upływu [mA] | 20 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Filtr 3-fazowy dwustopniowy sieciowy gwiazda, 480 V AC, 200 A, 20,00 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP420-200-2000-C Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.