Filtr 3-fazowy dwustopniowy sieciowy gwiazda, 480 V AC, 300 A, 0 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP420-300-0-S
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RP420-300-0-S |
| Napięcie AC [V] | 480 |
| Prąd [A] | 300 |
| Prąd upływu [mA] | 0 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Filtr 3-fazowy dwustopniowy sieciowy gwiazda, 480 V AC, 300 A, 0 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60 Hz, RP420-300-0-S Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.