Filtr 3-fazowy EMI MIL/COTS do linii zasilania delta, 480 V AC, 10 A, 3,50 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60/400 Hz, RPM8500-10-S
| Producent | Astrodyne TDI |
| Kod producenta | RPM8500-10-S |
| Napięcie AC [V] | 480 |
| Prąd [A] | 10 |
| Prąd upływu [mA] | 3,5 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
MIL/COTS 3-fazowy filtr EMI do linii zasilania delta, 480 V AC, 10 A, 3,50 mA @ 480 V, 60 Hz, montaż kołnierzowy, 50/60/400 Hz, RPM8500-10-S Trójfazowe filtry przeciwzakłóceniowe EMI zapewniają niezawodne tłumienie zakłóceń w aplikacjach przemysłowych, wspierając stabilną i bezpieczną pracę urządzeń. Dzięki oznaczeniu CE oraz certyfikatom UL1283 / 60929, CSA C22.2, EN 60939 stanowią sprawdzone rozwiązanie do wymagających systemów zasilania.