Sensor prądu ESS 076, 0 do 100 A AC, 24 V DC, IO-Link, M12, IP40, 07600.2-00
Generuj informacje o produkcie
Porównaj produkt
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Producent | STEGO |
Kod producenta | 07600.2-00 |
Seria | ESS 076 |
Rodzaj | DC |
Typ produktu | Sensor |
Rodzaj napięcia | DC |
Napięcie pracy dla DC [V] | 24 |
Rodzaj połączenia | M12, 4 piny, A |
Szerokość [mm] | 35 |
Wysokość [mm] | 87 |
Głębokość [mm] | 46,5 |
Masa [kg] | 0,1 |
Sposób montażu | Mocowanie na szynie DIN 35 mm |
Stopień ochrony (IP) ⓘStopień ochrony (IP) określa stopień ochrony przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Oznacza odporność obudowy urządzenia na wnikanie pyłu, wilgoci lub ciał obcych oraz jego zdolność do działania w trudnych warunkach środowiskowych. | IP40 |
Oznaczenie CE ⓘOznaczenie CE potwierdza, że produkt spełnia wymagania unijne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. | Tak |
Certyfikat ATEX ⓘCertyfikat ATEX jest dokumentem, wymaganym dla systemów ochronnych i urządzeń przeznaczonych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Norma europejska. | Nie |
Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Rozwiń listę atrybutów
Sensor prądu ESS 076, model 07600.2-00.
Inteligentny czujnik prądu ESS 076 mierzy bezkontaktowo prąd przemienny. Pozyskane dane pomiarowe są przesyłane analogowo (sygnał 4-20 mA) lub cyfrowo (IO-Link). Zmierzone i przetworzone dane, takie jak moc i energia, są dostarczane za pośrednictwem interfejsu IO-Link do systemów wyższego poziomu, takich jak sterowniki maszyn lub komputery brzegowe, w celu monitorowania stanu. ESS 076 idealnie nadaje się do ciągłego zbierania profili obciążeń z instalacji i maszyn. Pomagają one w zastosowaniach takich jak wykrywanie obciążenia szczytowego, aby osiągnąć oszczędności w kosztach energii.
Cechy:
- Napięcie: 24 V DC
- Rodzaj połączenia: M12, 4 piny, A
- Wymiary: 35x87x46,5
- Stopień ochrony: IP40
Zalety:
- Bardzo precyzyjny.
- Prosty w obsłudze.
- Niezawodny.