Sensor prądu ESS 076, 0 do 100 A AC, 24 V DC, IO-Link, M12, IP40, 07600.2-00

Symbol produktu: I-ASTE-07600-2-00
Generuj informacje o produkcie
Porównaj produkt

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych
Producent STEGO
Kod producenta 07600.2-00
Seria ESS 076
Rodzaj DC
Typ produktu Sensor
Rodzaj napięcia DC
Napięcie pracy dla DC [V] 24
Rodzaj połączenia M12, 4 piny, A
Szerokość [mm] 35
Wysokość [mm] 87
Głębokość [mm] 46,5
Masa [kg] 0,1
Sposób montażu Mocowanie na szynie DIN 35 mm
Stopień ochrony (IP) Stopień ochrony (IP) określa stopień ochrony przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Oznacza odporność obudowy urządzenia na wnikanie pyłu, wilgoci lub ciał obcych oraz jego zdolność do działania w trudnych warunkach środowiskowych. IP40
Oznaczenie CE Oznaczenie CE potwierdza, że produkt spełnia wymagania unijne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. Tak
Certyfikat ATEX Certyfikat ATEX jest dokumentem, wymaganym dla systemów ochronnych i urządzeń przeznaczonych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Norma europejska. Nie
Jednostka sprzedażowa Sztuki
Rozwiń listę atrybutów

Sensor prądu ESS 076, model 07600.2-00.

Inteligentny czujnik prądu ESS 076 mierzy bezkontaktowo prąd przemienny. Pozyskane dane pomiarowe są przesyłane analogowo (sygnał 4-20 mA) lub cyfrowo (IO-Link). Zmierzone i przetworzone dane, takie jak moc i energia, są dostarczane za pośrednictwem interfejsu IO-Link do systemów wyższego poziomu, takich jak sterowniki maszyn lub komputery brzegowe, w celu monitorowania stanu. ESS 076 idealnie nadaje się do ciągłego zbierania profili obciążeń z instalacji i maszyn. Pomagają one w zastosowaniach takich jak wykrywanie obciążenia szczytowego, aby osiągnąć oszczędności w kosztach energii.

Cechy:

  • Napięcie: 24 V DC
  • Rodzaj połączenia: M12, 4 piny, A
  • Wymiary: 35x87x46,5
  • Stopień ochrony: IP40

Zalety:

  • Bardzo precyzyjny.
  • Prosty w obsłudze.
  • Niezawodny.