Zasilacz LED 230 V AC/48-96 V DC, 1,05 A, 100 W, LPC-100-1050
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-100-1050 |
| Seria | LPC |
| Znamionowe napięcie zasilające [V] | 230 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 48..96 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 1,05 |
| Moc wyjściowa [W] | 100 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Głębokość [mm] | 37 |
| Rodzaj zasilacza | Stałoprądowy |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuki |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-100-1050.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 48 do 96 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 1,05 A
- Moc wyjściowa: 100 W
- Wymiary: 190x52x37 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Stopień ochrony: IP67
Zalety:
- Możliwość przykręcenia do powierzchni za pomocą otworów montażowych
- Wodoszczelny
- Stały prąd wyjściowy niezależnie od obciążenia
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund