Zasilacz LED 230 V AC/143-286 V DC, 0,35 A, 100 W, LPC-100-350
Zapytaj o produkt
| Producent | MEANWELL |
| Kod producenta | LPC-100-350 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Napięcie wyjściowe DC 1 [V] | 143..286 |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A] | 0,35 |
Rozwiń listę atrybutów
Zasilacz LED, model LPC-100-350.
Cechy:
- Znamionowe napięcie zasilające: 230 V AC
- Napięcie wyjściowe 1: 143 do 286 V DC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1: 0,35 A
- Moc wyjściowa: 100 W
- Wymiary: 190x52x37 mm
- Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
- Odporność na przepięcia 300 V AC przez 5 sekund